👤

10. Prețul unui kilogram de pere este de 4 lei. Copiați și completați tabelul: Cantitatea în kg 7 Pretul total în lei Completati următorul 2 8 2,5 10,5 0,6 21 150 10​

10 Prețul Unui Kilogram De Pere Este De 4 Lei Copiați Și Completați Tabelul Cantitatea În Kg 7 Pretul Total În Lei Completati Următorul 2 8 25 105 06 21 150 10 class=

Răspuns :

Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de sprijin, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la favorite pentru acces rapid.


Wix Learning: Alte intrebari